wtorek, 19 stycznia 2016

Apel do czytelników :D

Kochani, jeśli czytacie opowiadania na króliku, dajcie znać pod tym postem...Zastanawiam nad tym, czy kontynuować opowiadanie tu, na blogu z różnych względów. Nie wiem, czy są wśród was czytelnicy, którzy natrafili przypadkiem na Follow Your White Rabbit i zainteresowali się dzięki temu moją książką, a może nawet dzięki niemu ją zakupili i przeczytali...
Blog miał być rodzajem promocji mojego "pisania" i możliwością zaprezentowania się przed wami w ten najprostszy i darmowy sposób, ale odnoszę wrażenie, że to nie przynosi wymiernych efektów, a ja nieopatrznie udostępniam materiały, dzięki którym mogłabym...zarobić.
Jeśli się mylę, a ten blog przyczynia się do promocji tego co robię, to dajcie znać w komentarzach, a dokładnie dajcie mi znać, jak dowiedzieliście się o jego istnieniu. jeśli moje podejrzenia się potwierdzą, nie będę widziała sensu w dodawaniu kolejnych rozdziałów.
Buziaki dla tych, którzy są ze mną od początku :*

Agata

15 komentarzy:

 1. Ja dowiedziałam się od koleżanki, śledzę z zapartym tchem. Fajnie piszesz a do zakupu Twojej książki się przymierzam. Pozdrawim serdecznie i gratuluję talentu.

  OdpowiedzUsuń
 2. ;-) czekam na 3 rozdział

  OdpowiedzUsuń
 3. ;-) czekam na 3 rozdział

  OdpowiedzUsuń
 4. K.N Hanner to tam przeczytalam post polecajacy tego bloga a Pani ksiazke mialam juz dawno za soba . Zarowno ksiazka jak i blog wywarlyna mnie ogromne wrazenie . Ciagle sprawdzam czy sa jakies nowe rozdzialy zarowno tu jak ina blogu Pani Hanner

  OdpowiedzUsuń
 5. Dowiedziałam się o Pani blogu od koleżanki i polecam swoim znajomym
  Zaglądam codziennie aby przeczytać kolejny rozdział i bardzo proszę o kontynuację
  Z utęsknieniem czekam na 3 rozdział oraz kolejne

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpierw po namowach Martyny z kocha nie kocha kupiłam książkę, a później trafiłam tu i proszę kontynuować pisanie!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja w pierwszej kolejności miałam styczność z Pani ksiażka, która bardzo mi sie spodobała i zaczęłam śledić Panią na FB przez którego dowiedziałam sie o blogu, który sprawdzam codzinnie :) Jednak faktycznie teksty sa tak dobre, że kiedyś przeszło mi przez myśl, że pewnie mogłaby Pani wydać je i dzięki temu zaróbić pieniądze, ktore pozwoliłyby rozwijać się i wydawać kolejne świetne ksiażki :) Dla mnie jednak jest to ogromna przyjemność móc wyczekiwać kolejnego rozdziału na Pani blogu. Uważam, że dzięki niemu znalazła Pani sporo dodatkowych fanów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka później fp i blog cudownie móc czytać to co wychodzi spod Pani pióra czekam na " Jak powietrze" i trzeci rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Na początku znalazłam bloga, potem kupiłam książkę. Wchodzę na tego bloga regularnie i z niecierpliwością czekam na kolejne fragmenty opowiadań :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kupiłam książkę,szukałam czy są jeszcze jakieś pani książki i tak trafiłam na bloga :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przez przypadek trafiłam na bloga a potem kupiłam książkę ,a teraz czytam wszystko z czym się Pani z nami dzieli i czekam na następne wydanie papierowe żeby przeczytać i cieszyć oko na półce wracając do lektury co jakiś czas .

  OdpowiedzUsuń
 12. Przez przypadek trafiłam na bloga a potem kupiłam książkę ,a teraz czytam wszystko z czym się Pani z nami dzieli i czekam na następne wydanie papierowe żeby przeczytać i cieszyć oko na półce wracając do lektury co jakiś czas .

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja identycznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Najpierw była książką , potem fanpage na fb i w końcu dzięki temu ten blog :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Najpierw była książką , potem fanpage na fb i w końcu dzięki temu ten blog :)

  OdpowiedzUsuń